SN6528GSM-420 V2

24 Port Switch

SN6528GSM-420 V2

Ürün Açıklaması

> LCD Bilgi Ekranı, 400 Watt Yönetilebilir
> IEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
> 24 X 10/100/1000Mbps RJ45 port
> 24 X PSE port
> 4 x SFP Port
> CE/EMC,CE/LVD,FCC Sertifikasyon
> Test: Sifos,Aşırı Yıldırım Gerilimi 4KV
> NuStreams-600i
> Dahili Güç 330 Watt Adaptörü

Teknik Özellikler
ModelSN6528GSM-420 V2
Bağlantı Portları24×10/100/1000Mbps RJ45 Port / Yönetilebilir Switch
Bağlantı Portları4 x1000Mbps SFP slots
Poe PortPort 1~24
Poe StandardıIEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
Poe Güç ÇıkışıMax.32 watts
Güç Ayırma PinleriTek bağlantı noktası: B Modu 4/5(+), 7/8(-)
Güç Ayırma PinleriDuble Bağlantı Noktası : A Modu 1/2(+),3/6(-)
LCD EkranGerçek zamanlı PoE & Bağlantı noktası Bilgilendirme Ekranı
Güç Tüketimi400 Watt
Aktarım ModuBellekten Atarma
Switch Kapasitesi52G
MAC Adres Tablosu4K,Otomatik Öğrenme
Jumbo frames9KB
Buffer4.1Mbit
Yönlendirme Hızı38.69Mpps
Giriş Güç KaynağıDC 55V 1.1A / DC 55V 2.3A (Opsiyonel)
Çalışma Sıcaklığı0℃ ~40℃
Depolama sıcaklığı(-40℃ ~70℃)
Çalışma Nemi10%~90% RH Yoğunlaşmasız
Depolama Nemi5%~90% RH Yoğunlaşmasız
Boyutlar (L * G * Y)440*232*45mm
Ağırlık5Kg
LED GöstergesiPWR、LNK/ACT、PoE、Aşırı Yük
Ağ Ortamı (Kablo)10BASE-T: UTP CAT3, 5 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)100BASE-TX: UTP CAT5 / 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-T: UTP CAT5/ 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-X : MMF veya SMF modülü
Dosyalar
Açıklama Yayınlama Tarihi Boyut Link
Ürün PDF 04.01.2017 220 KB