SN6520FSNL330-V2

16+2 Port PoE Switch

SN6520FSNL330-V2

Ürün Açıklaması

> LCD Bilgi Ekranı, 330 Watt Yönetilemez Switch
> IEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
> 16 x 10/100Mbps RJ45 port
> 16 x PSE bağlantı noktası
> 16 x PSE bağlantı noktası
> 2 x Uplink / 2 x SFP Port
> CE/EMC,CE/LVD,FCC Sertifikasyon
> Test: Sifos,Aşırı Yıldırım Gerilimi 4KV, NuStreams-600i
> Dahili Güç 330 Watt Adaptörü

Teknik Özellikler
ModelSN6520FSNL330-V2
Bağlantı Portları16 ×10/100Mbps Otomatik Data akış Portu
Bağlantı Portları2-Port Gigabit TP / 2 Port SFP Combo Port
PoE PortPort 1~16
PoE Bağlantı StandardıIEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
Max. Port başına GüçMax.32 watt
Enerji PinleriMode A 1/2(+) 3/6(-)
LCD EkranGerçek zamanlı PoE & Bağlantı noktası Bilgilendirme Ekranı
Güç Tüketimi330 Watt
Aktarım ModuBellekten Atarma
Switch Kapasitesi7.2G
MAC Adres Tablosu2K,Otomatik Öğrenme
Jumbo frames1536 Byte
Buffer 2.75M bit
Yönlendirme Hızı5.33Mpps
Giriş Güç KaynağıDC 55V 1.1A / DC 55V 2.3A(Optional)
Çalışma Sıcaklığı0℃ ~40℃
Depolama sıcaklığı(-40℃ ~70℃)
Çalışma Nemi10%~90% RH Yoğunlaşmasız
Depolama Nemi5%~90% RH Yoğunlaşmasız
Boyutlar (L * G * Y)440 *232*45 mm
Ağırlık4 Kg
LED GöstergesiPWR、LNK/ACT、PoE、Aşırı Yük
Ağ Ortamı (Kablo)10BASE-T: UTP CAT3, 5 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)100BASE-TX: UTP CAT5 / 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-T: UTP CAT5/ 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-X : MMF veya SMF modülü
Dosyalar
Açıklama Yayınlama Tarihi Boyut Link
Ürün PDF 04.01.2017 209 KB