SN6512FSFL-15

8+2 Port PoE Switch

SN6512FSFL-15

Ürün Açıklaması

> LCD Bilgi Ekranı, 150 Watt Yönetilemez Switch
> IEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
> 8 x 10/100Mbps RJ45 port
> 8 x PSE bağlantı noktası
> 8 x PSE bağlantı noktası
> 2 x Uplink / 2 x SFP Port
> CE/EMC,CE/LVD,FCC Certification
> Test: Sifos,Aşırı Yıldırım Gerilim 4KV, NuStreams-600i
> Dahili Güç 150 Watt Adaptörü

Teknik Özellikler
ModelSN6512FSFL-150
Bağlantı Portları8×10/100Mbps Otomatik Data akış Portu
Bağlantı Portları2-Port Gigabit TP / 2 Port SFP Combo Port
PoE PortPort 1~8
PoE Bağlantı StandardıIEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
Max. Port başına GüçMax.32 watt
Enerji PinleriMode A 1/2(+) 3/6(-)
LCD EkranGerçek zamanlı PoE & Bağlantı noktası Bilgilendirme Ekranı
Güç Tüketimi150 watt
Aktarım ModuBellekten Atarma
Switch Kapasitesi5.6G
MAC Adres Tablosu2K,Otomatik Öğrenme
Jumbo frames1536 Byte
Buffer 2.75M bit
Yönlendirme Hızı 4.16Mpps
Giriş Güç KaynağıDC 55V 1.1A / DC 55V 2.3A(Opsiyonel)
Çalışma Sıcaklığı0℃ ~40℃
Depolama sıcaklığı(-40℃ ~70℃)
Çalışma Nemi10%~90% RH Yoğunlaşmasız
Depolama Nemi5%~90% RH Yoğunlaşmasız
Boyutlar (L * G * Y)280 *180*45 mm
Ağırlık2.3Kg
LED GöstergesiPWR、LNK/ACT、PoE、Aşırı Yük
Ağ Ortamı (Kablo)10BASE-T: UTP CAT3, 5 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)100BASE-TX: UTP CAT5 / 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-T: UTP CAT5/ 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-X : MMF veya SMF modülü
Dosyalar
Açıklama Yayınlama Tarihi Boyut Link
Ürün PDF 04.01.2017 214 KB