SN6518GSNL-330-V2

16 Port PoE Switch

SN6518GSNL-330-V2

Ürün Açıklaması

> LCD Bilgi Ekranı, 330 Watt Yönetilemez
> IEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
> 16 x 10/100/1000Mbps RJ45 port
> 8 x PSE port
> 2 x SFP Portsifospse
> CE/EMC,CE/LVD,FCC Sertifikasyon
> Test: Sifos,Aşırı Yıldırım Gerilimi 4KV
> NuStreams-600i
> Dahili Güç 330 Watt Adaptörü

Teknik Özellikler
ModelSN6518GSNL-330-V2
Bağlantı Portları16×10/100/1000 Mbps RJ45 Port
Bağlantı Portları2×1000 Mbps SFP slot
Poe PortPort 1~16
Poe StandardıIEEE802.3af / at, IEEE802.3az Uyumluluğu
Poe Güç ÇıkışıMax.32 watt
Güç Ayırma PinleriTek bağlantı noktası: B Modu 4/5(+), 7/8(-)
Güç Ayırma PinleriDuble Bağlantı Noktası : A Modu 1/2(+),3/6(-)
LCD EkranGerçek zamanlı PoE & Bağlantı noktası Bilgilendirme Ekranı
Güç Tüketimi330 Watt
Aktarım ModuBellekten Atarma
Switch Kapasitesi36G
MAC Adres Tablosu4K,Otomatik Öğrenme
Jumbo frames9KB
Buffer4.1Mbit
Yönlendirme Hızı26.78Mpps
Giriş Güç KaynağıDC 55V 1.1A / DC 55V 2.3A (Opsiyonel)
Çalışma Sıcaklığı0℃ ~40℃
Depolama sıcaklığı(-40℃ ~70℃)
Çalışma Nemi10%~90% RH Yoğunlaşmasız
Depolama Nemi5%~90% RH Yoğunlaşmasız
Boyutlar (L * G * Y)440*232*45mm
Ağırlık5Kg
LED GöstergesiPWR、LNK/ACT、PoE、Aşırı Yük
Ağ Ortamı (Kablo)10BASE-T: UTP CAT3, 5 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)100BASE-TX: UTP CAT5 / 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-T: UTP CAT5/ 5e / 6 Kablo (≤100m)
Ağ Ortamı (Kablo)1000BASE-X : MMF veya SMF modülü
Dosyalar
Açıklama Yayınlama Tarihi Boyut Link
Ürün PDF 04.01.2017 217 KB