EZ-IP Aksesuar Ürünler

sf3910_original

SF3910  SFP Optik Modül

SFP Optik Modül
155MB,TX 1310nm / 1550nm, İletim Mesafesi: 20km
Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºC

sf3910_original

SF3920  SFP Optik Modül

SFP Optik Modül
155MB,TX 1310nm / 1550nm, İletim Mesafesi: 20km
Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºC

sf3910_original

SF3960  SFP Optik Modül

SFP Optik Modül
1.25G 20km 1550/1310nm,
İletim Mesafesi: 20km
Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºC
Single-mode

sf3910_original

SF3970  SFP Optik Modül

SFP Optik Modül
1.25G 20km 1310/1550nm,
İletim Mesafesi: 20km
Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºC
Single-mode

pfm920i-6un_original

PFM920I-6UN

305m UTP CAT6 Kablo
Uzun Mesafe POE iletimi Desteği %99,99, OFC Oksijensiz Saf Bakır, Çevre
Dostu Dış Kılıf, CPR E / UL CM sınıfını karşılar, Min. ortalama kalınlık
0.195mm, Çap 0.9mm0.05mm,Gerilme direnci ?16MPa,Kopma uzaması ?300%,
Peeling özelliği Yalıtım veya iletkene zarar gelmez İzolasyonda hasar
yok, soğuk bükülme (-20C * 4h), kablonun dış çapı çatlama olmaksızın 8
kat.,

pfm923i-6un_original

PFM923I-6UN

305m UTP CAT6 LSZH Kablo (Yanmaz Kablo)
Uzun Mesafe POE iletimi Desteği %99,99, OFC Oksijensiz Saf Bakır, Çevre
Dostu Dış Kılıf, PVC, UL CM sınıfını karşılar, Min. ortalama kalınlık
0.195mm, Çap 0.9mm0.05mm,Gerilme direnci ?16MPa,Kopma uzaması ?300%,
Peeling özelliği Yalıtım veya iletkene zarar gelmez,soğuk bükme (-15C *
4h), kablonun dış çapı çatlama olmaksızın 8 kat.